MONITORING

Významnou součást nabídky našich služeb představuje MONITORING spočívající v pravidelném sledování rejstříků a věstníků ochranných známek s cílem včas odhalit přihlášky ochranných známek shodných/podobných starším ochranným známkám našich klientů. Včasným zásahem proti zápisu kolizního označení se držitel starších práv může vyhnout riziku ekonomických ztrát, neboť spotřebitelé si mohou snadno zaměnit takové označení se starší ochrannou známku.

 

Naše roční cena za sledování slovní či obrazové ochranné známky pro 1 - 3 třídy výrobků/služeb činí 3.600,- Kč + DPH.

Uvedená cena je pouze orientační. Množstevní slevy a další bonusy vyplývající z dlouhodobé spolupráce jsou u nás samozřejmostí. Proto neváhejte a kontaktuje nás nebo přímo zavítejte do příjemného prostředí naší kanceláře a společně dohodneme nejlepší sledovací i cenovou strategii.

Kontaktujte nás

Grantový program pro malé a střední podniky i v roce 2024

Také letos je spuštěn grantový program, který byl vytvořen s cílem pomoci malým a středním podnikům (MSP) z Evropské unie chránit jejich práva z průmyslového vlastnictví. Přihlašovatelům může být proplaceno až 75% ze správního poplatku. PROTO NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE DOTAČNÍ PROGRAM!! V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

Ochrana průmyslových práv vzhledem k situaci na Ukrajině

Úřad průmyslového vlastnictví České republiky poskytuje přihlašovatelům a majitelům průmyslových práv z Ukrajiny podporu a v řízeních o jejich právech, např. při schvalování žádostí o prodloužení úředních lhůt, bude vždy zohledňovat aktuální situaci s ohledem na daný právní rámec. Více informací zde